Zorgcentra De Betuwe organiseerde donderdag 4 juli haar sportdag op de velden van C.V.V. Vriendenschaar. De twee organisaties sloegen de handen ineen en maakten er een gezellige middag van.
Maatschappelijk diner
De samenwerking kwam tot stand toen Huub van Oorschot, voorzitter C.V.V. Vriendenschaar en Klaas Krist, medewerker Welzijn & Gastvrijheid bij Zorgcentra De Betuwe elkaar troffen op een Maatschappelijk Diner in Culemborg. Dit diner werd afgelopen februari georganiseerd door Rotary Culemborg en ElkWelzijn en had tot doel om Culemborgse ondernemers en maatschappelijke organisaties elkaar te laten ontmoeten en op zoek te gaan naar manieren om samen te werken.
Voetbalvelden en kantine
De match die Van Oorschot en Krist maakten, leidde tot een geslaagde sportdag. De voetbalvereniging stelde haar velden en kantine met vrijwilligers beschikbaar voor Zorgcentra De Betuwe. Dankzij deze faciliteiten was er meer dan genoeg ruimte voor de ruim honderd medewerkers van Zorgcentra De Betuwe die onderling de strijd met elkaar aan gingen. Iedereen was enorm enthousiast: “Wat een heerlijke, gezellige middag was dit! Goed georganiseerd en zeker voor herhaling vatbaar. Super dat we dit met Vriendenschaar konden organiseren”.
Toekomstplannen
Nu de sportdag is afgelopen, betekent dit niet dat de samenwerking ook stopt. Klaas: “Er liggen nog meerdere plannen op tafel om uit te werken. Het is prettig dat we elkaar zo kunnen helpen. Voorlopig zijn we dus nog niet klaar”.